mobil menu
ara
İçeriçumra Mah. Malazgirt Cd. No.29 Çumra/Konya içeri çumra ss adres
info@ssicericumra.com içeri çumra ss mail
0332 458 25 50 içeri çumra ss telefon

IPARD II 8.Başvuru Çağrı İlanı

yayın tarihi 30/11/2019     okuma sayısı 1080
IPARD II 8.Başvuru Çağrı İlanı Ipard –ıı 8. Çağrı döneminde süt toplama merkezlerine inşaat hariç makine ekipman ve yenilenebilir enerji kapsamında %50 destek çağrısı ilana çıkmıştır. Desteklenen makine ekipmanlar; soğutuculu araç ve soğutma ekipmanı (tank, tanker, soğutuculu taşıma araçları ), süt toplama merkezlerine yönelik makine ve ekipman alımı (depolama tankı, süt kabul tankı, kantar, eşanjör, basınçlı yıkama sistemi, soğutma grubu vb. Protein ölçüm cihazı, süt analiz cihazı, sömatik hücre analiz cihazı, jenaratör) son başvuru tarihi 31 ocak 2020’dir.


Tarım ve Orman Bakanlığının ilgili kuruluşu olan Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu 25 Kasım 2019 tarihinde Sekizinci Başvuru Çağrı İlanına çıkmış bulunmaktadır. 

Başvuru kabulüne ilişkin bu çağrı, IPARD Programı 2014-2020 dönemi kapsamında yatırım yapmak isteyen işletmeler tarafından destek almak üzere yapılacak başvurular ile ilgilidir.
  • Aklınıza takılan
    sorular mı var?
  •  
  • Hemen arayın
  • 0332 458 25 50
İçeriçumra Tarımsal Kalkınma Kooperatifi olarak en iyi çekilde üyelerimize sunmak için durmadan çalışmaktayız.
Resmi web sayfamızda Gizlilik bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.
www.ssicericumra.com © 2020 Çumra / İçeriçumra Tarımsal Kalkınma Kooperatifi. Her türlü usulsüz reklam veya kullanımdan doğabilecek hak kayıpları için cezai işlemler yürütülecektir.