mobil menu
ara
İçeriçumra Mah. Malazgirt Cd. No.29 Çumra/Konya içeri çumra ss adres
info@ssicericumra.com içeri çumra ss mail
0332 458 25 50 içeri çumra ss telefon

duyuru İyi tarım uygulaması destekleme başvurusu başladı

İyi Tarım Uygulamaları; çevreye duyarlı, insan ve hayvan sağlığına zarar vermeyen, doğal kaynakları korumayı hedefleyen, kayıt sistemi ile tarımda izlenebilirlik ve gıda güvenliğini sağlayan oldukça yaygın ve kabul gören tarım biçimidir.


İyi Tarım Uygulamaları desteklemesine başvurmak isteyen üreticiler; 27/03/2020 günü mesai saati bitimine kadar Bitkisel Üretime Destekleme Ödemesi Yapılmasına Dair 2019/46 nolu Tebliğ'de yayınlanan Başvuru dilekçesini (EK-3), Destekleme talep formunu (EK-4), Yetkilendirilmiş kuruluşlardan alacakları 2019 yılı içerisinde geçerliliği olan İTU Sertifikasını ve Yetkilendirilmiş kuruluşlarca düzenlenen İTU Destekleme Ödemesi Sertifika Ekini (EK-6), Açık Rıza Beyan formu ve aydınlatma Metni ile birlikte ÇKS'ye kayıtlı oldukları il/ilçe müdürlüklerine teslim etmeleri gerekmektedir. Ayrıca Örtüaltı üretiminde İyi Tarım Uygulamaları yapan çiftçilerin Örtüaltı Alanlarda İyi Tarım Uygulamalarına Ait Kayıt Sistemi Belgesini ( EK-7) de teslim etmeleri zorunludur.

Duyuru tarihi : 2/19/2020 12:36:58 AM - Bu duyuru 964 defa okunmuştur.

  • Aklınıza takılan
    sorular mı var?
  •  
  • Hemen arayın
  • 0332 458 25 50
İçeriçumra Tarımsal Kalkınma Kooperatifi olarak en iyi çekilde üyelerimize sunmak için durmadan çalışmaktayız.
Resmi web sayfamızda Gizlilik bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.
www.ssicericumra.com © 2020 Çumra / İçeriçumra Tarımsal Kalkınma Kooperatifi. Her türlü usulsüz reklam veya kullanımdan doğabilecek hak kayıpları için cezai işlemler yürütülecektir.